Nacházíte se: Úvod » O nás
česky english version deutsch version
tisk

O nás

Společnost MaxDrinks s.r.o. vznikla v roce 2002 a navázala na dlouholetou tradici výroby nápojů v areálu bývalého pivovaru v Kralupech nad Vltavou. Pivovar zde byl založen jíž v roce 1876 a až do roku 1979 se zde vyrábělo pivo pod značkou Bohemia a Vltavan. Po sametové revoluci zde společnost Pivovary Bohemia, a. s. začaly se stáčením nápojů do AL plechovek a právě na činnost této společnosti navázala po deseti letech firma MaxDrinks, s.r.o.

Firma ovšem nezůstala u této jediné činnosti, ale rozšířila svoji výrobu o stáčení nápojů do pet lahví. A když už se zapojila do této oblasti plastových obalů, začala firma vyvíjet naprostou novinku mezi obaly – Domino Eco Pet - tzv. „skládací pet láhev“.

V současné době společnost stáčí alkoholické i nealkoholické nápoje dle požadavků klientů, zajišťuje reklamní plechovky a produkuje vlastní výrobky – energy drinky, ice tea, limonády, aloe drinky, vody, míchané nápoje.

Mezi zákazníky společnosti patří Tradiční pivovar v Rakovníku, a.s., PIVOVAR SVIJANY, a.s., Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s., Pivovar Černá Hora, a.s.,STAROPILSEN s.r.o.,  a další a co se týká nealkoholických nápojů mezi zákazníky patří Al - Namura spol. s r.o. (Shock energy drinky), Power Life Energy s.r.o.(energy drink Kamikaze), Clark Oil s.r.o. (energy drinky Loprais a „69“), OXYLIFE spol. s r.o., DM Life, s.r.o. (drinky Smarty) a další.


© 2019 všechna práva vyhrazena - Maxdrinks s.r.o., mapa webu, RSS aktualit RSS aktualit
realizace: w-software.com